Malediwy

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Malediwy

Nieruchomość na sprzedaż na Malediwach

Malediwy to tropikalny kraj na Oceanie Indyjskim, złożony z 26 atoli pierścieniowych utworzonych przez ponad 1000 wysp koralowych. Wyspy te słyną z plaż, błękitnych lagun i długich raf koralowych. Male to stolica i najbardziej zaludnione miasto, tradycyjnie nazywane Wyspą Króla ze względu na swoje centralne położenie.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż na Malediwach, powinieneś wiedzieć, że tutaj możesz nawet kupić lub wynająć całą wyspę. Na Malediwach nie brakuje wysp koralowych. Istnieje w sumie 1192 wyspy o powierzchni 35 000 mil kwadratowych, co czyni kraj Oceanu Indyjskiego jednym z najbardziej zróżnicowanych na świecie. Mniej niż 200 z tych wysp jest zamieszkałych, a podczas gdy stolica, Male jest bardziej zaludniona niż Manhattan, reszta to w większości idealny widok na obrazy płaskiego piasku z koralowcami, palmami i błękitnym morzem.

Turystyka jest głównym źródłem dochodów Malediwów, a kraj podbił rynek podróży poślubnych i wakacji na wysokim poziomie. Historycznie, rząd realizował politykę, która dostarczała terytoria firmom zdecydowanym na budowę kurortów i hoteli, teraz przydziela wyspy grupom zainteresowanych hoteli na 50-letniej dzierżawie.

Na Malediwach jest obecnie 126 ośrodków, ale nieruchomości na sprzedaż na Malediwach pozostają rzadkością.

Obłożenie hoteli na Malediwach wynosi około 60-80%, a RevPar (przychód na pokój) jest trzy razy wyższy niż w jakimkolwiek innym azjatyckim miejscu, więc popyt na ukończone lokalizacje jest wysoki. Większość nieruchomości na Malediwach, zwłaszcza hotele na sprzedaż, została zakupiona w ciągu dwóch tygodni, ale dla takiego sukcesu Malediwy odnotowały ostatnio bardzo niewielki wzrost.

  •  
    Przeprowadzka na Malediwy. Emigranci i mieszkają na Malediwach

        Kiedy myślimy o miejscach, w których chcemy całkowicie uciec od otaczającej rzeczywistości i codziennej rutyny, od razu przychodzą im na myśl: Malediwy. Bez cienia wątpliwości stanowią one ostateczny relaks w zbiorowej wyobraźni. Rajskie plaże, krystalicznie czyste morze ... idealne dla ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 36530

Sprzedaż Dom, Malediwy, Male, Male, center

Reserved negotiation
Sprzedaż
Dom

148 m²
Piękny dom wolno stojący na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB